SHABBAT SHALOM - Parashat Lech Lecha שבת שלום - פרשת לך לך
Shabbat: שבת:
Candle Lighting: 17:43 הדלקת נרות:
Mincha & Kabbalat Shabbat: 17:50 מנחה וקבלת שבת:
Shacharit: 6:45, 8:30 שחרית:
Mincha: 17:10 מנחה:
Arvit & Motzaei Shabbat: 18:38 ערבית ומוצאי שבת:
Weekday Tefillot: תפילות ימי חול:
Shacharit - Sun, Tue, Wed: 6:30 שחרית - יום א', ג', ד':
Shacharit - Mon, Thu: 6:20 שחרית - יום ב', ה':
Shacharit - Fri: 6:30, 8:10 שחרית - יום ו':
Arvit: 20:30 ערבית:
Regular Shiurim:
  • Tefillat Yeladim
    In the annexe on Shabbat morning at 10:00 (access from the car park)
    All kids are welcome from Gan trom trom chova until Kita bet.
  • Shiur on Sefer Chafetz Chaim - Shabbat morning after the early minyan
  • Halacha shiur given by the Rav, Shabbat morning, after the second minyan
  • Parshat HaShavua shiur - For older children 
    Shabbat morning, after the second minyan - boys (grades 5 and up) in the Beit Midrash, girls (grades 7 to 9) in the new annex, youth (grade 9 and up) outside Park Center.
  • Daf Yomi shiur, Shabbat afternoon, 1 hour and 10 minutes before mincha
  • Limmud Horim Viyladim
    Shabbat afternoon, 40 minutes before mincha
  • Parashat Hashavua with the pages of Nechama Leibowitz for Women
    Women of the kehilla are invited to learn Parashat Hashavua with the pages of Nechama Leibowitz led by Sherri Saperstein in the Beit Midrash on Shabbat at 16:30. The learning will be in Hebrew.
  • Inyanei D'yoma shiur, with R' Eli Duker
    After mincha on Shabbat.
  • Parashat Hashavua Shiur
    For men and women led by Jeremy Finn, Sunday nights 20:45.
  • Weekly Nach Shiur for Women
    The shiurim are given by Liz Frogel in English
    The shiurim take place on Monday evenings at 20:30 in the Beit Midrash.
    For enquiries about the shiur, please contact Naomi Barnett 054-468-4788.
  • Halacha Shiur
    For men, given by Rav Elyada Goldvicht, Tuesday nights 20:45 after Arvit
  • Gemara Shiur 
    For men, given by Jeremy Finn, Wednesday nights at 20:45 after Arvit
  • Mishmar for Men
    Learning with chavrutot, Thursday evenings at 20:45 after Arvit.
    For details contact Mark Wellins or Eli Davids.
שיעורים קבועים:
  • תפילת ילדים
    בשבת בבוקר בנספח (הכניסה דרך החניה) בשעה 10:00.
    ילדים מטרום טרום חובה עד כיתה ב' מוזמנים בשמחה.
  • שיעור בספר חפץ חיים - שבת בבוקר, אחרי המנין הראשון
  • שיעור בהלכה מפי הרב, שבת בבוקר, מיד לאחר מניין השני
  • שיעור בפרשת השבוע - מיועד לילדים 
    שבת בבוקר, מיד לאחר מניין שני - בנים (מכיתות ה' ומעלה) בבית המדרש, בנות (מכיתה ז' עד ט') בנספח החדש, נוער (כיתה ט' ומעלה) ליד הפארק סנטר
  • שיעור בדף היומי, שבת,שעה ו10 דקות לפני מנחה.
  • לימוד הורים וילדים
    שבת, 40 דקות לפני מנחה.
  • לימוד פרשת השבוע לנשים עם הגיליונות של נחמה ליבוביץ
    נשות הקהילה מוזמנות ללמוד את פרשת השבוע עם הגיליונות של נחמה ליבוביץ, בהנחיית שרי ספירשטיין.
    שבת בשעה: 16:30 בבית המדרש.
    הלימוד יתנהל בעברית.
  • שיעור בענייני דיומא, מפי ר' עלי דוקר
    שבת, אחרי מנחה.
  • שיעור בפרשת השבוע
    לנשים וגברים מפי ג'רמי פין, יום א' 20:45.
  • שיעור שבועי בנ"ך לנשים 
    השיעורים מפי ליז פרוגל באנגלית .
    השיעור מתקיים ביום ב' בשעה 20:30 בבית המדרש.
    לפרטים אפשר ליצור קשר עם נעמי ברנט 054-468-4788.
  • שיעור בהלכה
    לגברים מפי הרב אלידע גולדוויכט, יום ג' 20:45 אחרי ערבית.
  • שיעור בגמרא
    לגברים מפי ג'רמי פין, יום ד' 20:45 אחרי ערבית.
  • משמר לגברים
    לימוד בחברותות, יום ה' אחרי ערבית.
    פרטים נא ליצור קשר עם מרק וולינס או אלי דווידס.
Chessed representative:
Tali Slifkin - 054-599-5059
נציגת חסד:
טלי סליפקין - 054-599-5059
Upcoming Birthdays
Mazal Tov to:
Netanel Davids (7)
Batya Shindler (9)
Talya Romm (7)
Hodaya Packouz (6)
Avigail Packouz (6)
Benaya Rosenfield (12)
Naftali Steinhart (13)

ימי הולדת בזמן הקרוב:
מזל טוב ל:
נתנאל דיווידס (7)
בתיה שינדלר (9)
טליה רום (7)
הודיה פקהויז (6)
אביגיל פקהויז (6)
בניה רוזנפלד (12)
נפתלי שטיינהרט (13)